MÖBLER / Bord / Salongsbord 7563356
nr 756 3356
Salongsbord
1880-tal, längd: 89, djup: 59, höjd: 75
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 april 2012
kl 18:03:06
200 kr
300 kr